Високовольтні та низьковольтні запобіжники

Багаторічний досвід роботи електротехнічного заводу ТОВ «Променергозахист» у галузі енергетики дозволяє професійно підбирати необхідне Вам високовольтне та низьковольтне обладнання.

Електротехнічний завод ТОВ «Променергозахист» готовий поставити Вам зі складу та під замовлення наступну продукцію: високовольтні та низьковольтні запобіжники, розрядники, обмежувачі перенапруги, ізолятори, контакти, рубильники, кріплення.

Наша компанія спеціалізується на виробництві сертифікованих високовольтних і низьковольтних запобіжників. Ми пропонуємо своїм клієнтам довгострокове та надійне співробітництво на взаємовигідних умовах.

Високовольтні та низьковольтні запобіжники знаходять саме широке застосування при експлуатації електроустаткування як побутового, так і промислового застосування. Запобіжники можуть вмонтовуватися в комплектні пристрої.

Високовольтні та низьковольтні запобіжники, що випускаються електротехнічним заводом ТОВ «Променергозахист», розраховані на застосування в різних кліматичних поясах, розміщення в місцях з різними умовами експлуатації, на роботу в умовах, різних по механічних впливах, і мають різний ступінь захисту від зовнішніх впливів та від дотику.

Електротехнічний завод ТОВ «Променергозахист» (ISO 9001) пропонує до реалізації: сертифіковані високовольтні запобіжники ПКТ,ПКН,ПКЕ на 6 і 10 кВ, струмом від 2 до 160 А, власного виробництва. Комплектність поставки — будь-яка, сертифіковані низьковольтні запобіжники ПН2 на струми від 31,5 до 250 А, власного виробництва. Комплектність поставки — будь-яка.