Про компанію

Запорізький електротехнічний завод ТОВ «Променергозахист» створений у січні 2003 року з метою забезпечення потреб підприємств України та ближнього зарубіжжя в комутаційному енергетичному обладнанні, а саме в пристроях та апаратах, що забезпечують захист високовольтних та низьковольтних електричних ланцюгів та обладнання.

Основна спеціалізація підприємства — виготовлення та комплектна поставка сертифікованих високовольтних запобіжників серій ПКТ, ПКН, ПКЕ, ПКЖ та низьковольтних запобіжників серій ПН2, ПП57, ППЧ.

Наше, досить молоде підприємство, на сьогоднішній день завоювало міцні позиції на ринку енергетичного та електротехнічного обладнання України. Ми успішно поставляємо свою продукцію підприємствам машинобудування, металургії, гірській промисловості, енергогенеруючим та підприємствам, що розподіляють, газо-нафтовидобувним компаніям.

Частка продукції з логотипом «Променергозахист» у сумарному обсязі аналогічної продукції в Україні на сьогоднішній день становить близько 40%, а в обсязі подібної сертифікованої продукції близько 60%.

На підприємстві введена в дію та успішно функціонує система забезпечення якості продукції ISO 9001, що істотно зміцнило імідж підприємства на ринку та підвищило довіру до нього з боку вітчизняних та закордонних споживачів.

Низьковольтні запобіжники серії ПН2П (удосконалений аналог відомих запобіжників типу ПН-2) номінальним струмом від 31,5 до 630 А призначені для захисту електричних ланцюгів змінного струму напругою 380 В частоти 50 та 60 Гц при перевантаженнях та коротких замиканнях. У запобіжниках серії ПН2П істотно знижена потужність втрат.

Конструкція даного запобіжника захищена патентами України.

По габаритних та приєднувальних розмірах, технічним характеристикам та захисним властивостям запобіжники виробництва ТОВ «Променергозахист» забезпечують заміну відповідних запобіжників виробництва Росії та країн СНД.

Запобіжники серії ПН2П пройшли сертифікаційні випробування в Харківському НДІ низьковольтного електроапаратобудування АТ «ЭНАС»

Запобіжники серій ПК(т), ПК(н), ПК(э), ПК(эн) пройшли комутаційні та кліматичні випробування в Українському науково-дослідному проектно-конструкторському та технологічному інституті трансформаторобудування ВАТ «КРУЧЕНИЙ».

Всі види високовольтних запобіжників можуть виготовлятися з латунними ковпаками.

Запобіжники, вироблені Запорізьким ТОВ «Променергозахист», мають сертифікат відповідності в частині безпеки, що підтверджено сертифікатами системи Укрсепро.

Транспортні запобіжники серії ПКЖ, крім того, пройшли сертифікацію та акредитовані в системі Українських залізниць по вимогах Укрзалізстандарт.